Nasza realizacja w zestawieniu najlepszych biurowców 2018 wg czasopisma Architektura-Murator.

Nasza pierwsza realizacja – przebudowa hali magazynowej pod Warszawą znalazła się w zestawieniu najlepszych biurowców w Polsce w 2018 roku wg Architektury-Murator. Cieszymy się, że pośród nowoczesnych, efektownych i ważnych obiektów, autorzy zestawienia dostrzegli niepozorną na pierwszy rzut oka przebudowę. Należy tutaj docenić inwestora, który od początku wierzył, że inwestycja w skromny budynek magazynowy będzie lepsza niż wznoszenie nowego biurowca. Ponad połowa powierzchni budynku to przestrzenie wspólne, integrujące pracowników zatrudnionych w całym kompleksie zakładowym.

Przejdź do projektu.

I nagroda w konkursie architektonicznym SARP na modernizację i rozbudowę Willi Narutowicza przy Parku Łazienkowskim w Warszawie na potrzeby oddziału MHPRL.

Otrzymaliśmy I nagrodę w konkursie na modernizację i rozbudowę Willi Narutowicza przy ul. Parkowej 23 w Warszawie na potrzeby oddziału Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego. Cieszymy się, że będziemy projektować w tak ważnym miejscu dla Warszawy, tuż obok Pałacu Belwederskiego i Parku Łazienkowskiego. Zapraszamy na wystawę wszystkich prac do MHPRL, Aleja Wilanowska 204, 02-730 Warszawa.

 Przejdź do projektu.

Ukończenie przebudowy podwarszawskiej hali magazynowej na biura ze strefą fitness.

Hala po przebudowie uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Realizacja pokazała, że niedużym kosztem udało się nadać nowe życie niepozornej hali magazynowej. Dziś w biurach pracuje kadra menadżerska, a sala fitness służy wszystkim zatrudnionym pracownikom. Zamieszczamy zdjęcia z realizacji na stronie projektu!

Przejdź do projektu.

I nagroda w konkursie architektonicznym SARP na Projekt Zespołu Kolumbariów na Cmentarzu Komunalnym w Radomiu

Otrzymaliśmy I miejsce w konkursie na Koncepcję Architektoniczno-Urbanistyczną Zespołu Kolumbariów na Cmentarzu Komunalnym w Radomiu ul. Ofiar Firleja 45 wraz z koncepcją zmiany elewacji budynku chłodni. Projekt polegał na budowie 2000 nisz cmentarnych na urny w centralnym punkcie cmentarza, w miejscu niezrealizowanej kaplicy. W kompozycji należało uwzględnić istniejący budynek chłodni.

Przejdź do projektu

I nagroda w konkursie architektonicznym na Muzeum – Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej

Otrzymaliśmy I nagrodę w konkursie na Muzeum – Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Wszystkie 22 prace konkursowe można zobaczyć w pawilonie SARP oraz w Centrum Prasowym Foksal.

Szczegółowe informację o wynikach konkursu, uzasadnienie jury oraz informacje o wystawie pokonkursowej można znaleźć w linkach poniżej.

Ogłoszenie wyników Konkursu architektonicznego na opracowanie koncepcji siedziby Muzeum

Informacje odnośnie wystawy pokonkursowej

Przejdź do projektu

Debata w Muzeum Literatury

Wzięliśmy udział w otwartej debacie dotyczącej projektu Muzeum Literatury. Debata odbyła się przy Rynku Starego Miasta 20 w Warszawie. Zaproszenie do udziału w debacie przyjęli przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zabytkami. Tematem przewodnim był zakres oraz sposób rewitalizacji zespołu kamienic należących do Muzeum.

Przejdź do projektu

Wystawa „Plany na przyszłośc”

Projekt Muzeum Literatury znalazł się na wystawie „Plany na Przyszłość. Architektura Warszawy w projektach” która odbyła się już po raz 21. Na wystawie prezentowane są pomysły na obiekty kultury, sportowe czy handlowe, biurowce, budynki mieszkalne, plany zagospodarowania przestrzennego i rewitalizacje. Wystawę będzie można oglądać w Pawilonie SARP-u przy ul. Foksal 2. Wydarzenie potrwa od 20 maja do 7 czerwca 2016 r.

Przejdź do projektu

I nagroda w Konkursie Architektonicznym

Otrzymaliśmy I nagrodę w konkursie architektonicznym na opracowanie koncepcji architektonicznej obiektów małej architektury oraz elementów informacji wizualnej dla peronów Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przejdź do projektu

Muzeum Literatury – podpisanie umowy

Podpisaliśmy umowę na wykonanie projektu rewitalizacji siedziby głównej Muzeum Literatury. W uroczystym podpisaniu umowy wziął udział Pan Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Pan Wiesław Raboszuk, Wicemarszałek Województwa.

Przejdź do projektu

I nagroda w Konkursie SARP

Otrzymaliśmy I nagrodę w konkursie architektonicznym na opracowanie koncepcji rewaloryzacji siedziby Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie.

Przejdź do projektu